Tiedote jäsenmaksuista

Kaikki jäsenet ovat saaneet kirjeen, joka sisältää toivomuksen jäsenmaksun 2018 maksamisesta mahdollisimman pian. Lisäksi kirjeessä on tietoa viimeaikaisesta toiminasta: tiedote on suomeksi sivulla 2.

Iskmon ja osan Jungsundin postilaatikoihin on lisäksi jaettu kaavakkeita, joilla voit liittyä yhdistyksen jäseneksi.  Myös jo yhdistyksen jäsenenä olevat henkilöt voivat ilmoittaa samalla lomakkeella lisätietoja, kuten sähköpostiosoitteen tai puhelinnumeron. Jos et ole saanut lomaketta postilaatikkoosi, löydät sen täältä. Voit palauttaa lomakkeen yhdistyksen postilaatikkoon Iskmon paloasemaa vastapäätä tai sähköpostilla osoitteeseen ola.osterbacka@iskmosunden.fi

Uuden jäsenen lisääminen onnistuu helposti myös nettisivujemme kautta. Voit samalla lisätä itsesi sähköisen jäsenkirjeen –postituslistalle!